Blog > Komentarze do wpisu

Embossing

Się wkręcam tak troszkę w kartkowanie, zakupiłam własnie parę dupsów do dłubania techniką embossingu. A mianowicie: metalowy szablon z trzema wzorami florystycznymi, marker transparentny i puder, tych tańszych dłutek na stanie nie było więc pewnie użyję czegokolwiek innego, np. ołówka przez pergamin, a zamiast nagrzewarki użyję żelazka albo suszarki do włosów, o! No to czekam na paczkę. Lecę jeszcze do papierniczego po kartony i do pasmanterii po koronki, tasiemki i inne pierdoły. Jak mi co wyjdzie, to się pochwalę :)

Ale...moment...no tak...studia....brrr szalona! następne dwa ykendy=egzaminy. Więc inaczej, jak będę miała czas, i coś wyjdzie, to się pochwalę. A kiedy to będzie?

środa, 06 stycznia 2010, pepper-box
Tagi: embossing

Polecane wpisy

 • Przebrała sie miarka...

  Przebrała się miarka, Nie głosuj na Jarka! Jarek to stonka, Głosuj na Bronka. voila, też potrafię wierszem zarzucić :P

 • O .urwa moja mać...

  Mój brat okazał się być kuzynem mojego ojca. Czyli wszystko zostaje w rodzinie. Takiego czegoś to nawet w telenoweli nie ma!

 • Zmiana planów

  Rzucam studia i próbuję na nowo zupełnie innych rzeczy. Żal tych 3000zł, ale no cóż, pracowałam na nie. Ruszam ku zabiegom okołoplastycznym, z aranżacją wnętrz

 • Embossing odkryty...

  Korzystając z warsztatów embossingowych zorganizowanych w ramach Krakowskiej Wiosny Craftowej miałam okazję poznać i zakochać się w embossingu. Cuda jakie można